This page needs JavaScript activated to work.
Dopingle bayi

BAYİ

300 TL + KDV ( BİR DEFA )
Kayıt olurken ödeme yöntemini havale/eft yada kredi kartı olarak seçebilirsiniz.
EN KAZANÇLI ÇIKACAĞINIZ ÜYELİK ÇEŞİDİMİZDİR

Dopingle bayilik avantajları

BAYİLER
*Anlaşmalı üye iş yerlerini mobil uygulamada bulup burada indirimli alışveriş yaparlar. ( Üye iş yerinden indirim almak için iş yerinin QR/karekodunu okutarak reklamını yapmaları gerekmektedir. Dopingle karşılıklı fayda sağlayan-sağlatan bir uygulama olduğu için paylaşım yapılmalıdır. Ayrıca bunu yapması durumunda paylaşımını gören bir esnaf arkadaşı sistemin ne olduğunu kendisine sorup, o iş yerini de üye iş yeri yapması durumunda nakit kazanacaktır. )
*Mobil uygulama içinden indirim almak istedikleri iş yerlerini veya esnaf arkadaşlarını ekleyerek kazanç elde edebilirler. ( Bayi sistemi başka bir esnaf arkadaşına anlatır ve uygulama üzerinden kaydını yapar. Yeni üye iş yerinin üyelik bedelini ödemesinden sonra kaydı yapan bayinin hesabına komisyonu aktarılır. Komisyon bedeli, kdv dahil 118 tl olan iş yeri üyeliği bedelinden kdv düşüldükten sonra kalan miktarın net %30 oranındaki tutardır. )
*İş yeri eklemek için uygulama paylaş kazan menüsündeki reklamları sosyal medyada paylaşarak internetten de tanıtım yapabilirler.
*Bayi eğer iş yeri ise sınırsız sayıda iş yerini sisteme ekleyebilir.
*Bayi eğer müşteri ise sattığı ürün yada verdiği hizmeti sayısına bakılmaksızın sisteme ekleyebilir.
*Üye iş yerinin ödemesi yıllık iken bayi bir defaya mahsus ödeme yapar.
*Bayi sisteme eklediği üye iş yerlerinin ilerleyen yıllarda ödeyeceği aidatlardan da gelir elde etmeye devam eder.
*Bayi belirli süreler için düzenlenen kampanyalardan hediyeler kazanabilir.
*Bayi, bayilik vererek de gelir elde edebilir. ( 10 iş yeri ve üzeri kayıttan sonra bayilik verilebilir. Bayilik verdiği zaman kazancı kdv düşüldükten sonra bayilik bedelinin net %30'udur.
*Tüm bunlar ile birlikte bayiler firmamızın bir çok şehirde temsilcisi konumundadırlar. Her türlü ihtiyaçları için kendileri ile sürekli irtibat halinde olunacak ve destek sağlanacaktır.
*Bayiler web sitemiz üzerinde iş yerleri ve müşterilere ait tüm açıklamalara hakim olmaları gerekmektedir. Kendilerine gönderilecek sunum, telefon veya yüzyüze yapılacak görüşmeler ile de sistemi tamamen öğreninceye kadar bilgilendirilecek, eğitimleri verilecektir.
BAYİLİK ÜCRETİ 300 TL + KDV OLUP BİR DEFAYA MAHSUS ALINIR. Daha detaylı bilgi kayıt formu altında Bayi Detaylı Bilgilendirme sayfasındadır.

30%

Bayi Kazancı
(İş yeri yıllık bedelinin )

Nasıl üye olunur?

Ağağıdaki formdan bayi seçeneği ve ödeme biçimini seçerek kayıt olur. Ödeme yaptıktan sonra kendisi ile iletişime geçilerek gerekli bilgilendirme ve belgelendirmeler yapılır. Talep edilmesi durumunda sistem sunumu kendilerine gönderilerek yeterince bilgi sahibi olması sağlanır.

Dopingle kayıt
Dopingle
Kayıt Formu

Üyeliğiniz onaylandıktan sonra sms ile bildirim gönderilecektir.

KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar ne dedi?

Öğrenci olarak çevremdeki bir çok esnaftan indirimli alışveriş yapmak çok güzel. Ayrıca indirimli alışveriş yapmak istediğim iş yerlerini de sisteme kayıt yaparak kazanç elde ediyorum.

Harika bir sistem. Hem indirimli alışveriş yapıyorum hem de kazanç elde ediyorum. Çevremdeki bir çok esnafı sisteme üye yaptım. Hem onlar hem ben kazançlı çıktım.

Dopingle sayesinde müşteri sayımda ciddi bir artış oldu. Uygulama üyelerine verdiğim indirim bana yeni müşteriler kazandırdığı gibi sosyal medyada da reklamlarım yapılıyor.

Çarşımızda başka bir esnaf arkadaşımın tavsiyesi ile ben de Dopingle üye iş yeri oldum. Hem yeni müşteriler kazanmaya başladım hem mevcut müşterilerim de indirim vermemden memnun. Ayrıca Facebook'ta reklamlarımın da yapılması cabası

İşsiz güçsüz bir gençtim. İnternette tanıştığım bu sistem ile aradığım işi buldum diyebilirim. Dopingle Bayisi olarak şimdilik günümün büyük bölümünü sisteme üye iş yeri eklemek ve bayilik vermekle geçiriyorum. Çünkü eklediğim her esnaftan sonraki yıllarda da kazanç elde deceğim.

BİZ KİMİZ?

www.dopingle.com.tr
Web sitemizde faaliyet alanlarımızı inceleyebilir,
firmamız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Üyelik Durumu Sorgulama

Üye numaranızı girerek sorgulama yapabilirsiniz.

Banka Hesap Bilgileri

SALİH DERELİ

IBAN Bilgileri
TR59 0001 0000 6647 5130 6050 04