This page needs JavaScript activated to work.
Dopingle müşteri

MÜŞTERİ

ÜCRETSİZ

Dopingle Müşteri Avantajları

MÜŞTERİLER
*Anlaşmalı üye iş yerlerini mobil uygulamada bulup burada indirimli alışveriş yaparlar.
( Üye iş yerinden indirim almak için iş yerinin QR/karekodunu okutarak reklamını yapmaları gerekmektedir. Dopingle karşılıklı fayda sağlayan-sağlatan bir uygulama olduğu için müşteri bunu yapmalıdır. )

MÜŞTERİLER  İÇİN TANITIM VİDEOSU

Nasıl üye olunur?

Müşteriler indirimli alışveriş yapmak isterler ise uygulamayı Google Play'den indirmeleri yeterlidir.
Not: Iphone kullanıcıları için app store'da uygulama olmamasına rağmen cep telefonlarından üye iş yerlerini bulup, Iphone'a özel karekodları kameralarına gösterdiklerinde üstte bir bildirim gelir. Bu bildirime tıklayarak iş yerini sosyal medyada paylaşıp indirimi alabilirler. İş yerlerini ana sayfada Üye İş Yerleri menüsünden bulabilirler

KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar ne dedi?

Öğrenci olarak çevremdeki bir çok esnaftan indirimli alışveriş yapmak çok güzel.

Harika bir sistem. En yakın çevremdeki iş yerlerinden dahi indirim alabiliyoruz

Dopingle sayesinde müşteri sayımda ciddi bir artış oldu. Uygulama üyelerine verdiğim indirim bana yeni müşteriler kazandırdığı gibi sosyal medyada da reklamlarım yapılıyor.

Çarşımızda başka bir esnaf arkadaşımın tavsiyesi ile ben de Dopingle üye iş yeri oldum. Hem yeni müşteriler kazanmaya başladım hem mevcut müşterilerim de indirim vermemden memnun. Ayrıca Facebook'ta reklamlarımın da yapılması cabası

Uygulama bir nevi yerel esnaf rehberi niteliğinde. Müşteriler navigasyon ile kapımıza kadar geliyor. İndirimimizin anında gerçek bir reklama dönüşmesi de güzel düşünülmüş.

BİZ KİMİZ?

www.dopingle.com.tr
Web sitemizde faaliyet alanlarımızı inceleyebilir,
firmamız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yukarı çık