This page needs JavaScript activated to work.
Dopingle müşteri

MÜŞTERİ

ÜCRETSİZ

Dopingle Müşteri Avantajları

MÜŞTERİLER
*Anlaşmalı üye iş yerlerini mobil uygulamada bulup burada indirimli alışveriş yaparlar.
( Üye iş yerinden indirim almak için iş yerinin QR/karekodunu okutarak reklamını yapmaları gerekmektedir. Dopingle karşılıklı fayda sağlayan-sağlatan bir uygulama olduğu için müşteri bunu yapmalıdır. Ayrıca bunu yapması durumunda paylaşımını gören bir esnaf arkadaşı sistemin ne olduğunu kendisine sorup, o iş yerini de üye iş yeri yaparak nakit kazanacaktır. )
*Mobil uygulama içinden indirim almak istedikleri iş yerlerini ekleyerek kazanç elde edebilirler.
( Müşteri sistemi iş yerine anlatır ve uygulama üzerinden kaydını yapar. İş yerinin üyelik bedelini ödemesinden sonra müşterinin hesabına komisyonu aktarılır. Komisyon bedeli, kdv dahil 118 tl olan iş yeri üyeliği bedelinden kdv düşüldükten sonra kalan miktarın net %15 oranındaki tutardır. )
*İş yeri eklemek için uygulama paylaş kazan menüsündeki reklamları sosyal medyada paylaşarak internetten de tanıtım yapabilirler.
Sistemi indirimlere ilave olarak kazanç için de düşünüyorsanız bayilik modelimizi

MÜŞTERİLER  İÇİN TANITIM VİDEOSU
MÜŞTERİ KAREKOD OKUTMA VE  İŞ YERİNİ PAYLAŞIM VİDEOSU

15%

Müşterinin Kazancı
(İş yeri yıllık bedelinin )

Nasıl üye olunur?

Müşteriler sadece indirimli alışveriş yapmak isterler ise uygulamayı Google Play'den indirip kayıt olmaları yeterlidir. Ancak sistemden nakit kazanç elde etmek istiyorlar ise aşağıdaki formu doldurarak bize talep göndermeleri gerekir. Çünkü kazançları için kendileri adına ödeyeceğimiz vergiler nedeniyle bazı bilgiler istenecektir.
Not: Iphone kullanıcıları için app store'da uygulama olmamasına rağmen cep telefonlarından üye iş yerlerini bulup, Iphone'a özel karekodları kameralarına gösterdiklerinde üstte bir bildirim gelir. Bu bildirime tıklayarak iş yerini sosyal medyada paylaşıp indirimi alabilirler. İş yerlerini ana sayfada Üye İş Yerleri menüsünden bulabilirler

Dopingle kayıt
Dopingle
Kayıt Formu

Üyeliğiniz onaylandıktan sonra sms ile bildirim gönderilecektir.

KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar ne dedi?

Öğrenci olarak çevremdeki bir çok esnaftan indirimli alışveriş yapmak çok güzel. Ayrıca indirimli alışveriş yapmak istediğim iş yerlerini de sisteme kayıt yaparak kazanç elde ediyorum.

Harika bir sistem. Hem indirimli alışveriş yapıyorum hem de kazanç elde ediyorum. Çevremdeki bir çok esnafı sisteme üye yaptım. Hem onlar hem ben kazançlı çıktım.

Dopingle sayesinde müşteri sayımda ciddi bir artış oldu. Uygulama üyelerine verdiğim indirim bana yeni müşteriler kazandırdığı gibi sosyal medyada da reklamlarım yapılıyor.

Çarşımızda başka bir esnaf arkadaşımın tavsiyesi ile ben de Dopingle üye iş yeri oldum. Hem yeni müşteriler kazanmaya başladım hem mevcut müşterilerim de indirim vermemden memnun. Ayrıca Facebook'ta reklamlarımın da yapılması cabası

İşsiz güçsüz bir gençtim. İnternette tanıştığım bu sistem ile aradığım işi buldum diyebilirim. Dopingle Bayisi olarak şimdilik günümün büyük bölümünü sisteme üye iş yeri eklemek ve bayilik vermekle geçiriyorum. Çünkü eklediğim her esnaftan sonraki yıllarda da kazanç elde deceğim.

BİZ KİMİZ?

www.dopingle.com.tr
Web sitemizde faaliyet alanlarımızı inceleyebilir,
firmamız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Üyelik Durumu Sorgulama

Üye numaranızı girerek sorgulama yapabilirsiniz.