This page needs JavaScript activated to work.
col-md-6 col-lg-4">
Dopingle üye iş yeri

İŞYERİ

ÜCRETSİZ

Dopingle üye iş yeri avantajları

ÜYE İŞ YERLERİ
*Zamanla müşterileri artabileceği gibi mevcut müşterilerini elinde tutmayı sağlar.
*Dopingle tarafından ve kendilerinden her indirimli alışveriş yapan müşterilerce reklamları yapılır.
*Kendileri de anlaşmalı üye iş yerlerini mobil uygulamada bulup burada indirimli alışveriş yaparlar. ( Üye iş yerinden indirim almak için iş yerinin QR/karekodunu okutarak reklamını yapmaları gerekmektedir. Dopingle karşılıklı fayda sağlayan-sağlatan bir uygulama olduğu için paylaşım yapılmalıdır. )
*Ayrıca üye iş yerleri mevcut müşterilerini de bir nevi sadakat kart sistemi gibi bu uygulamayı indirtip alışverişlerde reklamını yapmaları karşılığında indirim vererek ellerinde tutabilirler.

ÜYE İŞ YERLERİ  İÇİN TANITIM VİDEOSU

Nasıl üye olunur?

*Uygulamayı Google Play Store'dan indirip menü içerisinde İŞ YERİ EKLE kısmından bilgilerinizi gönderin. ( Bilgilerinizi eksiksiz doldurun. Konum belirtmek için seçeceğiniz bir kutucuk olacaktır. Formu iş yerinizde doldurun. Çünkü işaretleyeceğiniz kutucuk iş yerinizin konumunu alacaktır ve telefonunuzun konum ayarları açık olmalıdır. )
* Gönderdiğiniz bilgiler doğrultusunda en kısa sürede kaydınız yapılacak ve size özel karekodunuz oluşturulacaktır. Karekodunuzu müşterilere telefonunuz üzerinden gösterebileceğiniz gibi, çıktı alarak dükkanınızın uygun bir yerine yapıştırabilirsiniz. İş yerinizde olmadığınız durumlarda gelen müşterilerin mağdur olmaması için üye iş yeri karekodunuzu çıktı almanız tavsiye edilir.
DOPİNGLE ESNAFLAR İÇİN DE ÜCRETSİZDİR.

Üye iş yerleri

Dopingle üye iş yerlerimizden bazıları burada listelenmiştir.

KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar ne dedi?

Öğrenci olarak çevremdeki bir çok esnaftan indirimli alışveriş yapmak çok güzel.

Harika bir sistem. En yakın çevremdeki iş yerlerinden dahi indirim alabiliyoruz

Dopingle sayesinde müşteri sayımda ciddi bir artış oldu. Uygulama üyelerine verdiğim indirim bana yeni müşteriler kazandırdığı gibi sosyal medyada da reklamlarım yapılıyor.

Çarşımızda başka bir esnaf arkadaşımın tavsiyesi ile ben de Dopingle üye iş yeri oldum. Hem yeni müşteriler kazanmaya başladım hem mevcut müşterilerim de indirim vermemden memnun. Ayrıca Facebook'ta reklamlarımın da yapılması cabası

Uygulama bir nevi yerel esnaf rehberi niteliğinde. Müşteriler navigasyon ile kapımıza kadar geliyor. İndirimimizin anında gerçek bir reklama dönüşmesi de güzel düşünülmüş.

BİZ KİMİZ?

www.dopingle.com.tr
Web sitemizde faaliyet alanlarımızı inceleyebilir,
firmamız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yukarı çık