This page needs JavaScript activated to work.
col-md-6 col-lg-4">
Dopingle üye iş yeri

İŞYERİ

100 TL + KDV ( YILLIK )
Kayıt olurken ödeme yöntemini havale/eft yada kredi kartı olarak seçebilirsiniz.

Dopingle üye iş yeri avantajları

ÜYE İŞ YERLERİ
*Zamanla müşterileri artabileceği gibi mevcut müşterilerini elinde tutmayı sağlar.
*Dopingle tarafından ve kendilerinden her indirimli alışveriş yapan müşterilerce reklamları yapılır.
*Anlaşmalı üye iş yerlerini mobil uygulamada bulup burada indirimli alışveriş yaparlar. ( Üye iş yerinden indirim almak için iş yerinin QR/karekodunu okutarak reklamını yapmaları gerekmektedir. Dopingle karşılıklı fayda sağlayan-sağlatan bir uygulama olduğu için paylaşım yapılmalıdır. Ayrıca bunu yapması durumunda paylaşımını gören bir esnaf arkadaşı sistemin ne olduğunu kendisine sorup, o iş yerini de üye iş yeri yapması durumunda nakit kazanacaktır. )
*Mobil uygulama içinden indirim almak istedikleri iş yerlerini veya esnaf arkadaşlarını ekleyerek kazanç elde edebilirler. ( Üye iş yeri sistemi başka bir esnaf arkadaşına anlatır ve uygulama üzerinden kaydını yapar. Yeni üye iş yerinin üyelik bedelini ödemesinden sonra kaydı yapan üye iş yerinin hesabına komisyonu aktarılır. Komisyon bedeli, kdv dahil 118 tl olan iş yeri üyeliği bedelinden kdv düşüldükten sonra kalan miktarın net %25 oranındaki tutardır. )
*İş yeri eklemek için uygulama paylaş kazan menüsündeki reklamları sosyal medyada paylaşarak internetten de tanıtım yapabilirler.
*İş yeri Google haritalara ekli değilse istediği bir anahtar kelimede ilk sıralarda çıkacak şekilde google haritalara ücretsiz eklenir.
DOPİNGLE ÜYE İŞ YERİ ÜYELİĞİ YILLIK SADECE 100 TL + KDV'dir.
Kazanç yapısı ve avantajları açısından daha uygun olan bayilik modelimizi
BURAYA TIKLAYARAK İNCELEYİNİZ

ÜYE İŞ YERLERİ  İÇİN TANITIM VİDEOSU

25%

Üye İş Yerinin Kazancı
(İş yeri yıllık bedelinin )

Nasıl üye olunur?

*Ağağıdaki formdan üye iş yeri seçeneği ve ödeme biçimini seçerek kayıt olur. Ödeme yaptıktan sonra mobil uygulamayı indirerek giriş yapar. ( Uygulama giriş bilgileri sms atılacaktır )
* Uygulama içinden İŞ YERİ TAVSİYE ET- EKLE formunu kullanarak bilgilerini gönderir.
*Tarafımızca sayfası hazırlanarak üye iş yerleri arasına eklenir.
*Üye iş yeri olduğuna dair tarafımızca veya bayilerimizce beraber fotoğraf çekilerek sosyal medyada paylaşılır ve üye iş yeri etiketi ile karekodları teslim edilir.

Üye iş yerleri

Dopingle üye iş yerlerimizden bazıları burada listelenmiştir.

Dopingle kayıt
Dopingle
Kayıt Formu

Üyeliğiniz onaylandıktan sonra sms ile bildirim gönderilecektir.

KULLANICI YORUMLARI

Kullananlar ne dedi?

Öğrenci olarak çevremdeki bir çok esnaftan indirimli alışveriş yapmak çok güzel. Ayrıca indirimli alışveriş yapmak istediğim iş yerlerini de sisteme kayıt yaparak kazanç elde ediyorum.

Harika bir sistem. Hem indirimli alışveriş yapıyorum hem de kazanç elde ediyorum. Çevremdeki bir çok esnafı sisteme üye yaptım. Hem onlar hem ben kazançlı çıktım.

Dopingle sayesinde müşteri sayımda ciddi bir artış oldu. Uygulama üyelerine verdiğim indirim bana yeni müşteriler kazandırdığı gibi sosyal medyada da reklamlarım yapılıyor.

Çarşımızda başka bir esnaf arkadaşımın tavsiyesi ile ben de Dopingle üye iş yeri oldum. Hem yeni müşteriler kazanmaya başladım hem mevcut müşterilerim de indirim vermemden memnun. Ayrıca Facebook'ta reklamlarımın da yapılması cabası

İşsiz güçsüz bir gençtim. İnternette tanıştığım bu sistem ile aradığım işi buldum diyebilirim. Dopingle Bayisi olarak şimdilik günümün büyük bölümünü sisteme üye iş yeri eklemek ve bayilik vermekle geçiriyorum. Çünkü eklediğim her esnaftan sonraki yıllarda da kazanç elde deceğim.

BİZ KİMİZ?

www.dopingle.com.tr
Web sitemizde faaliyet alanlarımızı inceleyebilir,
firmamız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Üyelik Durumu Sorgulama

Üye numaranızı girerek sorgulama yapabilirsiniz.

Banka Hesap Bilgileri

SALİH DERELİ

IBAN Bilgileri
TR59 0001 0000 6647 5130 6050 04